Praca w branży gier

Studentów Prawa

dla Techland Sp. z o.o. w Wrocław
opublikowane przez Techland

Inne Inne

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry, w tym serie Dead Island oraz Call of Juarez, zostały wydane niemal na całym świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 9 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. W roku 2015 wydaliśmy Dying Light, największy tytuł w historii Techlandu, który z miejsca stał się światowym best-sellerem. Obecnie pracujemy nad naszą kolejną ważną produkcją – grą Hellraid osadzoną w klimatach dark fantasy. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 20 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy:
(miejsce pracy: Wrocław)

Obowiązki:
• research aktów prawnych
• analiza i opiniowanie umów, aneksów oraz innych dokumentów przede wszystkim z zakresu handlu międzynarodowego oraz prawa własności intelektualnej (prawo autorskie, prawo patentowe) pod okiem doświadczonych współpracowników

Oczekujemy:
• studentów ostatnich lat prawa
• zainteresowania prawem z zakresu prawa własności intelektualnej (prawo autorskie, prawo
patentowe)
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
podyktowany potrzebą tworzenia/analizowania dokumentów o zasięgu międzynarodowym, pisanych w języku angielskim

Oferujemy:
• możliwość zatrudnienia po praktyce
• ciekawą pracę w jednej z najbardziej dynamicznych i rozwojowych Firm w branży gier komputerowych w Polsce
• nieustanny rozwój i atmosferę sprzyjającą podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
• pracę, w której dzielenie się wiedzą i korzystanie z doświadczeń innych jest naturalne i pożądane
• prawdziwie przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM)
na adres: praca@techland.pl, w tytule umieszczając nr ref. PP/15/03

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Techland Sp. z o.o.
ul. Jana Szczyrki 12-14
54-426 Wrocław
www.techlandjobs.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi www.praca.techland.pl

Data publikacji: 2015-03-05

Liczba wyświetleń: 947