Praca w branży gier

3D Artist

dla HONETi w Gdańsk

Praca stała Grafika i animacja

3D Artist

Charakter pracy: biuro w Gdańsku
nr ref.: 3DArt/03/2015

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko 3D Artist

Od Kandydatów oczekujemy:
bardzo dobrej znajomości 3dsMax i Photoshop,
wysokich umiejętności modelowania oraz teksturowania obiektów Low Poly (postacie, budynki, środowisko),
dobrej znajomości VRay,
umiejętność malowania tekstur,
umiejętność tworzenia animacji postaci,
umiejętności pracy z assetami przeznaczonymi do gier, w szczególności do silnika Unity i/lub UE4,
dobrej znajomość ZBrush,
chęci samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań,
wysokiej komunikatywności,
umiejętności pracy w grupie i dzielenia się wiedzą.

Dodatkowym atutem będzie:
zrealizowana wizualizacja architektoniczna,
znajomość róznych gatunków gier (szczególnie mile widziani zapaleni gracze),
umiejętność rigowania i animowania postaci,
dobra znajomość After Effects,
dobra znajomość silników Unity,UE4,
umiejętność tworzenia efektów specjalnych w Unity i UE4,
wysoki skill w Railgunie.

Zakres obowiązków:
modelowanie i teksturowanie obiektów Low Poly i okazjonalnie High Poly,
tworzenie rigów i animacji postaci,
przygotowywanie finalnych assetów do gier,
tworzenie wizualizacji architektonicznych,
stała współpraca z zespołem.

Osobom zatrudnionym oferujemy:
interesującą pracę przy ciekawych projektach,
możliwość tworzenia gier dla setek tysięcy użytkowników,
pracę w młodym, zdolnym zespole,
nowoczesne stanowisko pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i posiadanemu doświadczeniu,
elastyczne godziny pracy,
dostęp do bogatej bibliteki firmowej oraz bieżącej prasy fachowej,
szkolenia,
rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura VAT, umowa o pracę.

CV, opatrzone w tytule powyższym numerem referencyjnym, prosimy przesyłać na adres: praca@honeti.com

Data publikacji: 2015-03-26

Liczba wyświetleń: 574