Praca w branży gier

Animator

dla Techland w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych oraz oprogramowania użytkowego. Od momentu założenia firmy w 1991 roku konsekwentnie umacniamy swoją pozycję na rynku, nieustannie się rozwijamy i budujemy markę na rynkach międzynarodowych. Nasze gry: Chrome, Xpand Rally, seria Call of Juarez oraz hit Dead Island wydane zostały w większości krajów na świecie. Jako pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy grę przeznaczoną na konsolę Xbox 360Ÿ oraz PlayStation 3Ÿ, jak i wykorzystaliśmy możliwości DirectXŸ 10 przy produkcji gry FPS, przeznaczonej na PC oraz Xbox 360Ÿ. Nasze najnowsze produkcje wystawiane są na wszystkich ważnych międzynarodowych targach gier. Wykorzystujemy i tworzymy nowe zaawansowane technologie informatyczne. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ANIMATOR
(miejsce pracy: Wrocław lub Warszawa)

Główne zadania: wykonywanie animacji postaci i obiektów do gier komputerowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości 3d Studio Max (Character Studio)
  • dobrej znajomości MotionBuilder’a
  • znajomości obróbki motion capture
  • doświadczenia w animacji ludzi i zwierząt - znajomości branży gier komputerowych
  • umiejętności efektywnej współpracy z zespołem animatorów, jak również z członkami innych zespołów (programistami, level designerami itp.) - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy produkcji gier - mile widziane doświadczenie w tworzeniu “cut-scen” - mile widziana znajomość technicznych aspektów związanych z animacją (skryptowanie, riggowanie)

Kandydatom oferujemy:

- ciekawą i twórczą pracę w jednej z najbardziej dynamicznych i rozwojowych firm w branży gier komputerowych i konsolowych w Polsce - twórcy megahitu Dead Island
- udział w tworzeniu najwyższej klasy gier na konsole nowej generacji
- nieustanny rozwój kwalifikacji zawodowych
- bardzo dobre warunki pracy oraz płacy
- dostęp do najnowszych technologii i sprzętu
- pracę, w której dzielenie się wiedzą i korzystanie z doświadczeń innych jest naturalne i pożądane
- przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny oraz portfolio) na adres: praca@techland.pl, w tytule umieszczając nr ref. A/05/12.
Prosimy o przysyłanie port folio wyłącznie w formacie jpg (łączna waga plików nie powinna przekroczyć 5 MB).

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Techland sp. z o.o.
ul. Jana Szczyrki 12
54-426 Wrocław
www.praca.techland.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2012-05-30

Liczba wyświetleń: 79