Praca w branży gier

Junior Brand Specialist

dla Techland w Wrocław

Praca stała Zarządzanie

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Od momentu założenia firmy w 1991 roku konsekwentnie umacniamy swoją pozycję na rynku, nieustannie się rozwijamy i budujemy markę na rynkach międzynarodowych. Nasze gry: Chrome, Xpand Rally, seria Call of Juarez oraz Dead Island wydane zostały w większości krajów na świecie. Jako pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy grę przeznaczoną na konsolę Xbox 360® oraz Play Station 3. Nasze najnowsze produkcje wystawiane są na wszystkich ważnych międzynarodowych targach gier. Wykorzystujemy i tworzymy nowe zaawansowane technologie informatyczne. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
(Młodszy Specjalista ds. Marki)
miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • współtworzenie globalnej strategii marketingowej i PR dla przydzielonych marek
  • wprowadzanie nowych gier Techlandu na rynek, w tym m.in. koordynacja działań marketingowych i PR
  • opieka nad istniejącymi produktami Firmy
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w trakcie realizacji przedsięwzięć promocyjnych, reklamowych, PR
  • tworzenie i współtworzenie materiałów marketingowych (screenshoty, trailery itp.)

Od kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowania globalnym rynkiem rozrywki multimedialnej, w tym znajomości nowoczesnych trendów, portali oraz prasy branżowej
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz swobody w posługiwaniu się językiem polskim
  • kreatywności, pomysłowości i inicjatywy
  • umiejętności samodzielnego prowadzenia kilku projektów jednocześnie i realizacji ich w określonym terminie
  • wysokich umiejętności interpersonalnych
  • silnej orientacji na cel

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe – np. komunikacja i PR, marketing (lub pokrewne)
  • wyczucie estetyczne i znajomość zasad kompozycji wizualnej
  • doświadczenie w montażu filmów z użyciem programów Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects
  • doświadczenie w obróbce materiałów graficznych – np. zdjęć, plakatów

Oferujemy:

  • możliwość współpracy z największymi światowymi mediami i wydawcami gier komputerowych
  • pracę w jednej z najbardziej dynamicznych firm w branży gier w Polsce
  • dobre warunki pracy oraz płacy, w tym m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, pakiet sportowy
  • bardzo dobry i przyjazny klimat pracy, w którym dzielenie sie wiedzą i korzystanie z doświadczeń innych jest naturalne i pożądane

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: praca@techland.pl,
w tytule umieszczając nr ref. JBS/05/12

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Techland sp. z o.o.
ul. Szczyrki 12
54-426 Wrocław
www.praca.techland.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2012-05-30

Liczba wyświetleń: 97