Praca w branży gier

Programista gier mobilnych C++ (iOS)

dla Duckie Deck w Kraków, Zabłocie

Praca stała Programowanie

W Duckie Deck tworzymy gry mobilne przeznaczone dla najmłodszych użytkowników technologii. W nasze wielokrotnie wyróżniane gry grają dzieci z wielu krajów na świecie. Cechuje je dobry design, dbałość o szczegóły, intuicyjność i dopracowany gameplay.

Zadania:

  • tworzenie wieloplatformowych gier moblinych dla dzieci
  • deploy gier na platformę iOS
  • prace koncepcyjne nad nowymi aplikacjami

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość C++
  • znajomość frameworku Cocos2d-x lub Unity
  • doświadczenie w tworzeniu gier lub graficznych aplikacji mobilnych
  • inicjatywa i samodzielność
  • umiejętność komunikacji potrzeb i problemów

Oferujemy:

  • praca w wyspecjalizowanym zespole w Krakowie
  • przestronne biuro na Zabłociu
  • samodzielność i swoboda w działaniu
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczestniczenie w testach swojej aplikacji na użytkownikach w przedszkolach ;-)
  • dynamiczny rozwój i dostęp do wiedzy w kontekście App Store
  • lunch w okolicy: BAL, Twój Kucharz, Ogród Kulinarny, liczne foodtracki, Coffee Cargo pod nosem
  • doskonała komunikacja miejska (przystanki Pl. Bohaterów Getta, Zabłocie)
  • praca w trybie "no bullshit”

Jeśli jesteś zainteresowana/ny lub masz do nas jakieś pytanie, napisz na matt@duckiedeck.com.
Odpisujemy migiem.

Data publikacji: 2015-04-13

Liczba wyświetleń: 434