Praca w branży gier

Game Designer / Level Designer

dla Anshar Studios S.A. w Katowice
opublikowane przez Anshar Studios

Praca stała Design

Anshar Studios S.A. jest producentem gier video stworzonym przez specjalistów z branży. Aktualnie poszukujemy utalentowanej osoby do projektowania gier na platformy mobilne, PC, Mac i konsole 8 generacji.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne projektowanie systemów gameplay’owych
  • samodzielne projektowanie i implementacja przebiegu poziomów
  • balansowanie poziomów i systemów gry
  • tworzenie dokumentów projektu gry (GDD)
  • tworzenie dokumentów pomysłu na gry (Pitch’e)

Wymagania:

  • kreatywność
  • pasja do gier video
  • przekrojowa znajomość rynku gier komputerowych
  • min. 2 lat doświadczenia w branży na stanowisku Game/Level Designera
  • min. 1 projektu skończonego na stanowisku Game/Level Designera
  • dobra znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • samodzielność

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność tworzenia fabuły i tekstów do gier
  • znajomość silnika Unity
  • znajomość silnika Unreal Engine 4

Oferujemy:

  • sporą dozę wolności kreatywnej
  • interesującą pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • elastyczne godziny pracy (core hours)
  • kontakt z najnowszymi technologiami, w tym VR
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • pomoc w relokacji

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres jobs(at)ansharstudios.com

Data publikacji: 2015-04-23

Liczba wyświetleń: 695