Zgłoszeń:
6

Junior Project Manager

dla sodigital (Kraków)

Praca stała Zarządzanie

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje osoby na stanowisko Junior Project Managera.

Obowiązki:

  • zarządzanie freelancerami (przygotowanie materiałów, kontakt, wycena, odbiór),
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji we współpracy z Project Managerem,
  • współpraca z zagranicznym partnerem,
  • rekrutacja (redakcja ogłoszeń, umawianie spoktań),

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • elastyczność i wielozadaniowość,
  • dyspozycyjność.
  • pasja do gier komputerowych,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wykonywanych zadań,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w biurze w centrum Krakowa w miłej atmosferze z doświadczonym zespole.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres jobs@sodigital.com. W tytule prosimy zamieścić nazwę stanowiska Junior Manager. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:
“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Zobacz więcej ofert dla sodigital

Data publikacji: 2015-04-28

Liczba zgłoszeń: 6

Ofertę obejrzano: 810 razy

Maksymalny rozmiar 5 MB
Human check