Praca w branży gier

3D character rigger/animator

dla Matrix Technology Sp. z o.o. w Bielany Wrocławskie

Praca stała Grafika i animacja

3D CHARACTER RIGGER/ANIMATOR
Poszukujemy do naszej formacji Matrix Digital Production (MDP), zlokalizowanej na Bielanach Wrocławskich (Wrocław) do pracy stacjonarnej lub zdalnej, doświadczoną osobę na stanowisko:
Character Rigger/Animator

Informacje o firmie: www.matrixtech.eu

Wymagania od kandydata:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności rigowania postaci humanoidalnych, zwierząt itp.
  • ciekawe portfolio/demo
  • dobra znajomość 3dsMax
  • umiejętność tworzenia własnych custom rigów/kontrolerów animacji
  • wyczucie ruchu/timingu
  • komunikatywność

Obowiązki:

  • rigowanie postaci
  • animowanie postaci

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłej atmosferze
  • ciekawe projekty
  • dostęp do najnowszych technologii

Praca stała lub zdalna

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz PORTFOLIO (max 30mb), linków do stron www itp. na poniższy adres:

rekrutacja3d@matrixtech.eu

w temacie wpisując nazwę aplikowanego stanowiska oraz imię i nazwisko (np.: CHARACTER_RIGGER/ANIMATOR_imię_nazwisko).

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2015-06-02

Liczba wyświetleń: 441