Praca w branży gier

Dźwiękowiec

dla sodigital w gdziekolwiek
opublikowane przez SoDigital

Zlecenie Audio

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje osoby na stanowisko Dźwiękowca do projektu z gatunku HOPA.

Obowiązki:

  • Tworzenie efektów dźwiękowych w oparciu o dostarczone wytyczne,
  • Edycja dialogów (VO),
  • Edycja dźwięków już stworzonych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programów do obróbki dźwięku,
  • Kreatywność, obowiązkowość, samodzielność,
  • Znajomość gier HOPA mile widziana.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z portfolio na adres jobs@sodigital.com. W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska - Dźwiękowiec.

W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2015-06-05

Liczba wyświetleń: 1323