Praca w branży gier

Level Designer

dla Techland Warszawa w Warszawa
opublikowane przez Techland

Praca stała Design

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry, w tym Dying Light oraz serie Dead Island i Call of Juarez, zostały wydane niemal na całym świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 9 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. W roku 2015 wydaliśmy Dying Light, największy tytuł w historii Techlandu, który natychmiast stał się światowym bestsellerem. Obecnie wciąż rozwijamy Dying Light oraz pracujemy nad kolejnymi dużymi produkcjami. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 20 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Do naszego zespołu Level Design szukamy osoby na stanowisko:
(miasto: Wrocław, Warszawa)

Główne zadania:
• projektowanie i realizacjia misji do gier komputerowych tworzonych przez Techland

Na tym stanowisku sprawdzi się osoba, która:
• posiada min. 2 letnie doświadczenie w branży gier komputerowych i uczestniczyła w zakończeniu przynajmniej 1 projektu
• hobbystycznie projektuje i tworzy misje do gier komputerowych
• zna bieżące trendy w zakresie projektowania poziomów i stale rozwija się w tym obszarze
• jest aktywnym graczem i zna branżę gier
• ma wyczucie atrakcyjności, zmysł plastyczny i wyobraźnię przestrzenną (potrafi szkicować, zaplanować przebieg misji na kartce)
• jest ambitna i chce tworzyć rzeczy na najwyższym, światowym poziomie na wszystkie najnowsze platformy
• jest zorientowana na osiąganie wyników i szukanie nowatorskich rozwiązań
• dobrze dogaduje się z ludźmi i rozumie, że praca zespołowa jest drogą do realizacji celów
• chce się rozwijać, chętnie i szybko się uczy, wykazuje inicjatywę i proaktywność
• zna język angielski w stopniu umożliwiającym rozumienie i tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
• pracę w jednej z najbardziej dynamicznych i rozwojowych firm w branży gier komputerowych i konsolowych w Polsce,
• atrakcyjne warunki pracy oraz płacy (praca etatowa),
• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do zajęć sportowych,
• nieustanny rozwój kwalifikacji zawodowych,
• pracę, w której dzielenie się wiedzą i korzystanie z doświadczeń innych jest naturalne i pożądane,
• przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres: praca@techland.pl, w tytule umieszczając nr ref. LD/15.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

www.techlandjobs.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2015-06-08

Liczba wyświetleń: 523