Praca w branży gier

Stażysta w grafice 3D

dla Elchugaming w Warszawa

Inne Grafika i animacja

Opis stanowiska:
Tworzenie modeli low-poly i high-poly do gier 3D (i nie tylko) przy użyciu Blendera
Opracowywanie grafik 2D i 3D w grach komputerowych
Tworzenie tekstur Photoshop / Substance Painter

Wymagania:
Podstawowa znajomość programów Blender, Unreal Engine, Photoshop/Substance Painter
Znajomość branży gier komputerowych
Mile widziana znajomość gier – Dota 2,League of Legends, Heroes of the Storm, StarCraft 2

Oferujemy:
Samodzielność, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia przy realizacji międzynarodowych projektów
Przyjazna atmosfera pracy
Elastyczny czas pracy

Miasto: Warszawa/Mokotów

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z portfolio na adres: dawid.strzebonski@elchupacabra.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Data publikacji: 2015-06-19

Liczba wyświetleń: 1000