Praca w branży gier

Game Developer (C++ / Python)

dla Coddee w Kraków
opublikowane przez Simteract

Praca stała Programowanie

Firma CODDEE z siedzibą w Krakowie poszukuje programistów i game developerów do projektu nowej wersji symulatora rzeczywistości na zlecenie amerykańskiej firmy.

Obecnie poszukujemy:

  • programistów C++ / Python, których zadaniem będzie projektowanie i tworzenie logiki, interakcji z rzeczywistością, automatyzacji generowania terenu oraz tworzenie AI.
  • game developerów/level designerów, których zadaniem będzie projektowanie rzeczywistości i tworzenie skryptów do interakcji z nimi.

Przykładowe zadania, którym zajmie się potencjalny kandydat:

  • system budowania trasy przejazdu na podstawie zewnętrznego pliku XML,
  • system deszczu (smugi, krople na szybie i wycieraczki, natężenie w/w sterowane z zewnątrz silnika – nie z samej gry),
  • system cząsteczek dla np. liści lecących z drzew
  • w dalszych etapach system kolizji, AI dla NPC, funkcjonalności AR / VR.

Oferujemy prace w młodym gronie zdolnych specjalistów, dobre zarobki i możliwość rozwoju przy dużym, międzynarodowym projekcie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas maila opisując krótko swoje zainteresowania i doświadczenie lub podsyłając CV: praca@coddee.co

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm."

Data publikacji: 2015-07-23

Liczba wyświetleń: 704