Praca w branży gier

Specjalista ds. Public Relations

dla Techland Sp. z o.o. w Wrocław
opublikowane przez Techland

Praca stała Inne

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry – Dying Light oraz serie Dead Island i Call of Juarez, zostały wydane niemal na całym świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 9 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. W roku 2015 wydaliśmy Dying Light, największy tytuł w historii Techlandu, który natychmiast stał się światowym bestsellerem. Obecnie wciąż rozwijamy Dying Light oraz pracujemy nad kolejnymi dużymi produkcjami. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 20 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

W związku z rozwojem działu PR i Marketingu szukamy osoby na stanowisko:
(miejsce pracy: Wrocław)

Zadania:
• tworzenie i realizowanie strategii promocji gier Techlandu
• PR produktowy i korporacyjny w zakresie wzmacniania świadomości marki Techland i wsparcia wizerunkowego gier tworzonych przez Techland
• kontakt z mediami branżowymi i ogólnymi z całego świata, prowadzenie monitoringu mediów, przygotowywanie materiałów prasowych
• organizacja eventów

Oczekujemy:
• bardzo dobrej znajomości branży gier komputerowych i zainteresowania tym rym rynkiem
• znajomości mediów funkcjonujących w branży gier
• praktycznej znajomości zagadnień PR / marketingu, popartej doświadczeniem
• swobodnego posługiwania się językiem polskim („lekkiego pióra”)
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
• umiejętności prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych
• pomysłowości, chęci do proponowania nowych rozwiązań
• znajomości pakietu MS Office

Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku w branży rozrywki elektronicznej

Dlaczego warto u nas pracować?
• Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
• Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika.
• Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne. Jesteśmy w top 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców w branży IT w Polsce http://universumglobal.com/rankings/poland/student/2015/it/.
• Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych – po szczegóły zapraszamy na stronę techlandjobs.com.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM, portfolio – link) klikając w link https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c6216443b67f444dbff99e6f89095409

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2015-07-23

Liczba wyświetleń: 623