Praca w branży gier

Game designer

dla sodigital w Kraków
opublikowane przez SoDigital

Praca stała Design

Sodigital - firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych - poszukuje osoby na stanowisko game designer.

Oczekujemy:

  • szerokiej wiedzy na temat tworzenia gier,
  • umiejętności klarownego wyrażania myśli, zarówno w piśmie jak i w mowie,
  • wysokiej kreatywności i zdolności projektowania,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji,
  • osoby silnie zmotywowanej i zorganizowanej, którą cechuje dbałość o szczegóły,
  • inspirującej, ambitnej i wymagającej osobowości,
  • podstawowe umiejętności programowania będą mile widziane.

Obowiązki pracownika:

  • projektowanie i praca nad bezpośrednim rozwojem mechanik gry i samej rozgrywki,
  • tworzenie i dbanie o dokumentację projektu
  • projektowanie poziomów, layoutów, map i innych elementów gry
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy wykonywaniu założonego projektu oraz nadzór nad wdrażaniem poprawek projektowych,
  • pomoc przy tworzeniu wytycznych dla pozostałych członków zespołu, takich jak graficy i programiści,
  • bliska współpraca z producentem, która zagwarantuje integralność projektu i osiąganie założonych celów.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
  • pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres jobs@sodigital.com.
W tytule prosimy zamieścić nazwę stanowiska: Game designer.

W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:
“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2015-08-12

Liczba wyświetleń: 945