Praca w branży gier

SPECJALISTA DS. EFEKTÓW SPECJALNYCH / FX SPECIALIST

dla TECHLAND Sp. z o. o. w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych oraz oprogramowania użytkowego. Od momentu założenia firmy w 1991 roku konsekwentnie umacniamy swoją pozycję na rynku, nieustannie się rozwijamy i budujemy markę na rynkach międzynarodowych. Nasze gry: Chrome, Xpand Rally oraz Call of Juarez i Dead Island wydane zostały w większości krajów na świecie. Jako pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy grę przeznaczoną na konsolę Xbox 360® oraz PlayStation 3®, jak i wykorzystaliśmy możliwości DirectX® 10 przy produkcji gry FPS, przeznaczonej na PC oraz Xbox 360®. Nasze najnowsze produkcje wystawiane są na wszystkich ważnych międzynarodowych targach gier. Wykorzystujemy i tworzymy nowe zaawansowane technologie informatyczne (stworzyliśmy autorski silnik Chrome Engine). Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
GRAFIK
(SPECJALISTA DS. EFEKTÓW SPECJALNYCH / FX SPECIALIST)
(miejsce pracy: Wrocław)

Główne zadania: tworzenie efektów specjalnych (np. eksplozji, pożarów, pyłów, rozprysków cieczy, wizualizacji efektów magicznych) do gier komputerowych produkowanych przez Techland, w tym:

• tworzenie efektów cząsteczkowych w programie Chrome FX Edytor (nauka pracy z programem)
• tworzenie składowych FX’ów - rysowanie tekstur, edytowanie skryptów materiałów i efektów
• udział w projektowaniu efektów specjalnych (ścisła współpraca z programistami efektów specjalnych)

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia w pracy nad efektami specjalnymi do gier komputerowych
• zaawansowanej znajomości programu Adobe Photoshop
• wysokich zdolności plastycznych, kreatywności
• znajomości rynku gier komputerowych - panujących trendów i standardów graficznych

Mile widziane:

• doświadczenie w tworzeniu animacji poklatkowych
• znajomość programu 3D studio Max

Kandydatom oferujemy:

• ciekawą i twórczą pracę w jednej z najbardziej dynamicznych i rozwojowych firm w branży gier komputerowych w Polsce – twórcy mega hitu Dead Island
• udział w tworzeniu najwyższej klasy gier na konsole nowej generacji
• nieustanny rozwój kwalifikacji zawodowych
• bardzo dobre warunki pracy oraz płacy
• dostęp do najnowszych technologii i sprzętu
• pracę, w której dzielenie się wiedzą i korzystanie z doświadczeń innych jest naturalne i pożądane
• dobry klimat pracy

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny oraz portfolio) na adres: praca@techland.pl, w tytule umieszczając nr ref. FX/07/12.

Techland sp. z o.o.
ul. Szczyrki 12
54-426 Wrocław
www.praca.techland.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2012-07-27

Liczba wyświetleń: 258