Praca w branży gier

Linux System Administrator

dla Kinguin Poland Sp. z o.o. w Warszawa, Poznań

Praca stała Programowanie

Kinguin Poland Sp. z o.o. to firma charakteryzująca się kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań dla branży e-commerce.

Nasi specjaliści pracują nad projektem usprawniającym komunikację biznesową, a także tworzeniem aplikacji mobilnych na platformach iOS, Android. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Poznań

wynagrodzenie: 3 000- 6 000 zł netto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwiązywanie incydentów wpływających na działanie/dostępność systemu produkcyjnego
  • Wdrażanie, analizowanie i szacowanie wpływu zmian na utrzymywane systemy
  • Planowanie i wykonywanie kopii zapasowych
  • Zapewnienie ciągłej pracy infrastruktury sieciowej
  • Dostarczanie wsparcia technicznego dla systemów
  • Monitorowanie skuteczności efektywności poszczególnych rozwiązań oraz optymalizacja już istniejących

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w realizacji utrzymania sieci oraz infrastruktury technicznej złożonych systemów informatycznych
  • Bardzo dobra znajomość systemów Linux
  • Umiejętność tworzenia skryptów w: bash, Python lub Perl
  • Znajomość technologii takich jak MySQL, MongoDB, Nginx, Percona, PHP:FPM, NFS, HProxy,- Redis, Varnish, Nagios, Munin, docker
  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem serwerowym i sieciowym
  • Rozumienie podstaw LAN/WAN i bezpieczeństwa sieciowego
  • Gotowość do zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji
  • Znajomość platformy e-commerce Magento będzie dodatkowym atutem

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN TAKŻE:

  • Być otwarty na nowe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Być gotowy do samodzielnej pracy nad problemami technicznymi
  • Być otwarty na dzielenie się wiedzą techniczną w zespole, służąc radą i pomocą w razie potrzeby

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o zasięgu międzynarodowym
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Wynagrodzenie na poziomie 3000 - 6000 zł netto w zależności od umiejętności i doświadczenia

Pamiętaj, żeby dopisać formułę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Kinguin Poland Sp. z o.o. z jednoczesną możliwością dostępu do powierzonych przeze mnie danych i ich aktualizacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Data publikacji: 2015-09-17

Liczba wyświetleń: 278