Praca w branży gier

PR Manager/Social Media specialist

dla Forever Entertainment w Gdynia
opublikowane przez Forever Entertainment SA

Praca stała Inne

Stanowisko: Social Media Specialist/PR Manager
Mail: rekrutacja@forever-entertainment.com
Opis stanowiska:
• Kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów w mediach społecznościowych - Facebook, , Twitter, YouTube, inne
• Przygotowywanie i prowadzenie kampanii reklamowych i promocyjnych w social mediach
• Inicjowanie działań o charakterze wizerunkowym,
• Pisanie tekstów (newsów w social mediach, newsletterów, materiałów na stronę internetową)
• Nadzór nad stroną internetową, a także nad społecznością gier firmy
• Monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji,
• Współpraca z mediami w zakresie tworzenia not prasowych,
• Opracowywanie i wdrażanie narzędzi oraz procesów mających na celu usprawnienie działania firmy w zakresie marketingu,
• Bezpośrednie raportowanie do Zarządu spółki.
• Tłumaczenie tekstów na język angielski
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe licencjackie (mile widziane wyższe magisterskie)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (BARDZO mile widziane w branży gier)
• Znajomość aktualnych trendów w marketingu i e-commerce
• Znajomość obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym (pakiet MS Office, programy graficzne),
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Perfekcyjna znajomość języka polskiego ze szczególnym uwzględnieniem poprawności stylistycznej, gramatycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej
• Efektywne zarządzanie czasem i zdolności organizacyjne,
• Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych.
Oferujemy:
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Data publikacji: 2015-09-17

Liczba wyświetleń: 430