Praca w branży gier

Techland - Audio Engine Programmer

dla TECHLAND Sp. z o. o. w Wrocław
opublikowane przez Techland

Praca stała Programowanie

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry: Dead Island czy seria Call of Juarez, zostały wydane w większości krajów na świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 3 miliony sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży. Wykorzystujemy i tworzymy nowe zaawansowane technologie informatyczne.

W związku z rozwojem systemu audio silnika szukamy osoby na stanowisko:
Audio Engine Programmer (C/C++)
(miejsce pracy: Wrocław)

Zadania:
• utrzymywanie, rozwój i optymalizacja działania wieloplatformowego systemu audio silnika Chrome Engine
• współpraca z zespołem audio nad udźwiękowieniem gier
• testowanie oraz analiza działania i jakości audio w powstających produkcjach
• praca nad rozwojem silnika Chrome Engine

Oczekujemy:
• doskonałej znajomości C/C++
• swobodnego poruszania się w tematyce architektury komputerów
• znajomości tematyki audio, inżynierii dźwięku, od strony programistycznej
• znajomości matematyki 3D oraz metod cyfrowego przetwarzania sygnałów
• doświadczenia w programowaniu wielowątkowym
• umiejętności tworzenia wysokiej jakości kodu - prostego, czytelnego i wydajnego
• umiejętności debugowania oraz optymalizowania, znajomości narzędzi profilujących
• zainteresowania grami komputerowymi i procesem ich wytwarzania
• kreatywności i nastawienia na poszukiwanie najbardziej efektywnych rozwiązań programistycznych
• wysokich zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w grupie

Mile widziane:
• znajomość narzędzi i technologii związanych z dziedziną audio (SoundForge, FMOD, etc.)
• ogólna znajomość tematyki audio – zasad tworzenia dźwięku, jego funkcjonowania w muzyce, technice audio
• znajomość technologii konsol (Xbox360, PS3) i / lub platform mobilnych (iOS, Android)
• doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych

Oferujemy:
• ciekawą i twórczą pracę w jednej z najbardziej dynamicznych i rozwojowych Firm w branży gier komputerowych w Polsce – twórcy mega hitu Dead Island
• nieustanny rozwój i atmosferę sprzyjającą podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
• pracę, w której dzielenie się wiedzą i korzystanie z doświadczeń innych jest naturalne i pożądane
• bardzo dobre warunki pracy oraz płacy, pakiet socjalny

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM, portfolio – link)
na adres: praca@techland.pl,
w tytule umieszczając nr ref. AEP/08/12

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Techland Sp. z o.o.
ul. Jana Szczyrki 12-14
54-426 Wrocław
www.praca.techland.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2012-08-17

Liczba wyświetleń: 75