Praca w branży gier

Animator

dla sodigital w gdziekolwiek
opublikowane przez SoDigital

Zlecenie Grafika i animacja

Sodigital - firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych - poszukuje osoby na stanowisko Animatora.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie animacji przeznaczonych do aplikacji tworzonej na urządzenia mobilne,
  • Animacja postaci, elementów interfejsu, itp. w oparciu o przedstawiony design,
  • Współpraca zdalna. Wykonywanie niezbędnych poprawek w oparciu o feedback itp.

Wymagania:

  • Znajomość Unity,
  • Kreatywność, obowiązkowość, samodzielność,
  • Przedstawienie portfolio.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z portfolio na adres jobs@sodigital.com. W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska - Animator.

W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2015-11-13

Liczba wyświetleń: 508