Praca w branży gier

Tester gier wideo

dla iFun4all Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez Draw Distance S.A.

Praca stała Testowanie

iFun4all sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko „Tester gier wideo” przy tworzeniu gier mobilnych, pecetowych oraz konsolowych w Krakowie.
Jesteśmy twórcami Red Game Without a Great Name – gry mobilnej gorąco przyjętej przez graczy i media, oraz wybranej przez Apple w kategorii „Najlepsze gry” w 120 krajach. Polskie AntyApps oceniło ją na 5/5, a Touch Arcade przyznało grze 4 gwiazdki na 5. Według Yahoo Tech to jedna z 10 najlepszych gier lipca na iOS.
Chcesz dołączyć do naszego zespołu i robić z nami fajne gry doceniane na całym świecie? Zachęcamy do aplikowania!
Zadania:
• testowanie gier i sprawdzanie ich zgodności z dokumentacją
• wyszukiwanie oraz raportowanie błędów
Oczekujemy:
• doświadczenia w testowaniu gier
• znajomość narzędzi do bugtrackingu – Mantis, Jira, Redmine
• pasji do gier, znajomości najnowszych trendów na rynku gier, „ogrania”
• „bystrego oka”
• umiejętności dokładnego i poprawnego opisywania błędów
• umiejętności pracy pod presją czasu
• umiejętności pracy w zespole
• inicjatywy, chęci współtworzenia projektu
Oferujemy:
• atrakcyjne zarobki adekwatne do umiejętności
• elastyczny czas pracy
• możliwość pracowania na najnowszym sprzęcie, często niedostępnym jeszcze na rynku
• pracę w kreatywnym, wzajemnie inspirującym się środowisku, w zespole zaangażowanych ludzi
CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres contact@ifun4all.com
W temacie prosimy o umieszczenie informacji: Tester gier wideo
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2015-11-19

Liczba wyświetleń: 1838