Praca w branży gier

Senior/Lead Level Designer

dla CreativeForge Games w Warszawa

Praca stała Design

CreativeForge Games, twórca gier Hard West i Ancient Space, w związku z rozbudową zespołu pod kątem nowego, ekscytującego projektu, poszukuje osób na następujące stanowisko:

Senior/Lead Level Designer.

Główne zadania:

  • samodzielne projektowanie i implementacja przebiegu leveli
  • balansowanie leveli
  • [lead] kierowanie pracami działu LD

Oczekiwane kwalifikacje:

  • min. 4 lat doświadczenia w branży na stanowisku Level Designera
  • min. 2 projekty na PC/konsole skończone na stanowisku Level Designera
  • [lead] doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • przekrojowa znajomość rynku gier komputerowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z Unreal Engine

Mile widziana podstawowa wiedza na temat kompozycji przestrzeni.
Mile widziana znajomość UE4.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy i brak cruncha
  • dużą swobodę działania
  • pracę przy szczególnie ciekawych projektach
  • możliwość awansu i w poziomie (specjalizacja) i w pionie (lead)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, prywatne ubezpieczenie medyczne

Praca w siedzibie firmy w Warszawie, w dogodnej lokalizacji (przy stacji metra), wyłącznie na pełny etat. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@creativeforge.pl.

Data publikacji: 2016-01-12

Liczba wyświetleń: 446