Praca w branży gier

Programista C++ Android, C#, Java, Unity

dla Cmoar Sp. z o.o. w Katowice

Praca stała Programowanie

Cmoar Sp. z o.o. to firma istniejąca od 2014 roku z siedzibą w Katowicach, działająca w dynamicznie rozwijającej się branży Wirtualnej Rzeczywistości. Firma w głównej mierze zajmuje się wdrażaniem na rynek innowacyjnych i wysokiej jakości mobilnych gogli do Wirtualnej Rzeczywistości, wyposażonych w wewnętrzne sensory. Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko programisty, który byłby odpowiedzialny za rozwijanie oprogramowania do gogli.

Wymagania:

  • Znajomość C++ ,C# , Java
  • Znajomości środowiska Unity 3D
  • Znajomości Visual Studio (i/lub) Eclipse / Android Studio
  • Znajomość platformy Android oraz doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji/bibliotek przy użyciu Android NDK
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako programista w branży

Mile widziane:

  • Doświadczenie w oprogramowaniu PC/Telefonów współpracujących z urządzeniami peryferyjnymi
  • Doświadczenie w tworzeniu SDK
  • Podstawowa znajomość bilbliotek OpenGL/OpenGL ES

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dem technologicznych na silniku Unity3D
  • Rozwój CmoarSDK :
  • dalsza implementacja integracji SDK z silnikiem Unity3D
  • dalszy rozwój fuzji sensorów służącej do określania pozycji gracza w świecie 3D
  • optymalizacja kodu oraz tworzenie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • możliwość rozwoju zawodowego w przyszłościowej branży,
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na adres dboczek@cmoar.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2016-01-21

Liczba wyświetleń: 667