Praca w branży gier

Kierownik Produkcji / Producent

dla Platige Image S.A w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

PLATIGE IMAGE S.A poszukuje Kierownika Produkcji/Producenta do działu Animacji.

Główne zadanie: zarządzanie procesem produkcji filmów animowanych studia oraz filmów na potrzeby gier komputerowych (cinematiki).

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za realizacje projektu
  • kontakt z klientem w sprawach produkcyjnych
  • organizacja i koordynacja podwykonawców
  • raportowanie oraz komunikacja wewnątrzprojektowa

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w zagadnieniach zwiazanych z animacją lub produkcją gier komputerowych
  • umiejętności planowania oraz organizowania pracy zespołu,
  • znajomość procesów z zakresu realizacji filmów CGI
  • umiejętność pracy w kreatywnym środowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • konsekwencji, asertywności oraz samodzielności
  • dobrej znajomości pakietu MS Office

Mile widziane:

  • zorientowanie w trendach obowiązujących we współczesnych produkcjach filmowych, animacji oraz grach komputerowych
  • rozeznanie w rozwiązaniach technologicznych z dziedziny filmu i gier (np. mocap)

Kandydatom oferujemy:

  • ciekawą i twórczą pracę w najlepszym studiu animacji w Polsce
  • prace przy nowatorskich projektach
  • nieustanny rozwój kwalifikacji zawodowych i dostęp do wiedzy
  • dostęp do najnowszych technologii i sprzętu
  • samodzielność

Prosimy o przesyłanie CV na adres: mpackowska@platige.com w tytule maila wpisując: Kierownik Produkcji

Data publikacji: 2016-02-03

Liczba wyświetleń: 652