Praca w branży gier

Senior Game Designer (Hidden Object Games)

dla Sodigital w Kraków
opublikowane przez SoDigital

Praca stała Design

Oto świetna okazja do pracy nad fantastycznym projektem, w firmie z wysokimi ambicjami. Naszym pracownikom gwarantujemy interesujące wyzwania, jednocześnie umożliwiając wykazanie się własną inicjatywą.

Oczekujemy:

szerokiej wiedzy na temat gier z gatunku Hidden Object i ogólnej wiedzy dotyczącej gier oraz sposobów w jaki one funkcjonują,
umiejętności klarownego wyrażania myśli, zarówno w piśmie jak i w mowie,
wysokiej kreatywności i zdolności projektowania,
umiejętność zarządzania oraz dokumentowania wielu projektów jednocześnie,
osoby silnie zmotywowanej i zorganizowanej, którą cechuje dbałość o szczegóły,
inspirującej, ambitnej i wymagającej osobowości,
podstawowe umiejętności programowania będą mile widziane.

Obowiązki pracownika:

projektowanie i praca nad bezpośrednim rozwojem mechanik gry i samej rozgrywki,
tworzenie i dbanie o dokumentację projektu
projektowanie poziomów, layoutów, map i innych elementów gry
ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy wykonywaniu założonego projektu oraz nadzór nad wdrażaniem poprawek projektowych,
pomoc przy tworzeniu wytycznych dla pozostałych członków zespołu, takich jak graficy i programiści,
bliska współpraca z producentem, która zagwarantuje integralność projektu i osiąganie założonych celów.

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z przykładami prac (lub linkami do galerii w Internecie) na adres jobs@sodigital.com. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2012-11-05

Liczba wyświetleń: 69