Praca w branży gier

Programista C++

dla Artifex Mundi sp. z o.o. w Katowice (praca na miejscu)
opublikowane przez Artifex Mundi

Praca stała Programowanie

Ponad 18 milionów graczy, świetne recenzje, nagrody za gry Enigmatis: The Mists of Ravenwood, Nightmares from the Deep: The Cursed Heart oraz wiele innych – a przede wszystkim dalsze arcyciekawe i coraz lepsze projekty w produkcji – czyli Artifex Mundi!
Jeśli tworzenie gier jest Twoją pasją i powołaniem to czas się lepiej poznać! Szukamy osób, których ciekawe pomysły, niewyczerpana energia oraz profesjonalizm będą nie tylko siłą napędową dla nich samych ale także inspiracją dla Nas wszystkich.
Nazwa Artifex Mundi jest Ci obca? Zaniedbanie ;) do naprawienia: www.artifexmundi.com
PROGRAMISTA
OFERUJEMY:
• Pracę w świetnej, kreatywnej atmosferze wśród profesjonalistów
• Partnerskie, elastyczne zasady pracy i relacje z szefostwem firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilność zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego (w tym wyjazdy na międzynarodowe konferencje branżowe, kursy)
• Udział w interesujących projektach
• Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu
• Pracę w dużym, komfortowym biurze z własnym parkingiem i bardzo wygodnym dojazdem w centrum Katowic
WYMAGAMY:
• Dobrej znajomości C++
• Znajomości Visual Studio
• Gotowości do pracy na miejscu w Katowicach
• Sumienności, precyzji, wysokiej motywacji do pracy
• Umiejętności pracy w zespole
• Chęci poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności
• Bardzo dobrej organizacji pracy
• Zainteresowania grami
• Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:
• Znajomość C#
• Doświadczenie w tworzeniu gier
• Posiadane doświadczenie płynące z wcześniejszej pracy na stanowisku Programisty
OBOWIĄZKI:
• Prace rozwojowe przy silniku gier Spark CE
• Analiza technologiczna zadanych problemów
• Wykonywanie zadań programistycznych wg otrzymanych wytycznych
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie:
• CV
na adres e-mail: praca@artifexmundi.com z dopiskiem (P/11/15).
Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
Zastrzegamy sobie prawo do rozmowy jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2016-02-04

Liczba wyświetleń: 452