Praca w branży gier

Tools Developer

dla Techland w Wrocław

Praca stała Programowanie

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry – Dying Light oraz serie Dead Island i Call of Juarez, zostały wydane niemal na całym świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 9 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. W roku 2015 wydaliśmy Dying Light, największy tytuł w historii Techlandu, który natychmiast stał się światowym bestsellerem. Obecnie wciąż rozwijamy Dying Light oraz pracujemy nad kolejnymi dużymi produkcjami. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 20 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Obecnie, w związku z rozwojem naszego in-house’owego zespołu technologicznego, poszukujemy osoby na stanowisko

Opis stanowiska:
Głównym zadaniem na tym stanowisku jest projektowanie, implementacja i dostarczanie narzędzi do efektywnego tworzenia gier AAA, a w szczególności:

  • realizowanie wizji rozwoju narzędzi deweloperskich do tworzenia gier wideo,
  • bezpośrednia współpraca z użytkownikami narzędzi, czyli grafikami 2D/3D, projektantami poziomów, animatorami, programistami, dźwiękowcami w celu nieustającej poprawy istniejcąych narzędzi (jakość, wydajność, przyjazność dla użytkownika),
  • bezpośrednia współpraca z zespołem technologicznym w kontekście projektowania i implementacji nowych narzędzi wspierających procesy pracy przy tworzeniu gier AAA.

Wymagania:

  • doświadczenie programistyczne: znasz C++ / Python / Qt, słyszałeś też o wielu innych, ale najważniejsze jest to, że właściwie dobierasz technologię do danego zadania,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji użytkowych, projektowaniu interfejsów użytkownika i skryptów do automatyzacji procesów pracy: masz na koncie oddane narzędzia dla docelowej grupy użytkowników oraz satysfakcję z tego, że dzięki Tobie pracują efektywniej i wygodniej niż wcześniej,
  • wiedza algorytmiczno-matematyczna: wiesz jak zrobić “pickanie” obiektów w 3D i jak policzyć długość krzywej Beziera,
  • komunikatywność: lubisz rozmawiać z ludźmi i masz przekonanie, że w grupie można zdziałać więcej niż jako “one man army”.

Mile widziane: znajomość narzędzi do tworzenia profesjonalnych gier AAA (UnrealEditor, Unity, CryENGINE, narzędzia do modowania gier), znajomość programów do tworzenia zasobów graficznych (3DSMAX, Maya, Photoshop), znajomość różnych technik projektowania UI, znajomość systemów growych (systemy animacji, renderingu, oświetlenia).

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
  • Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika.
  • Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji, możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne. Jesteśmy w top 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców w branży IT w Polscehttp://universumglobal.com/rankings/poland/student/2015/it/.
  • Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych – po szczegóły zapraszamy na stronę techlandjobs.com.

Aplikuj poprzez link: http://techlandjobs.com/oferty-pracy/tools-developer