Praca w branży gier

Vendor Manager

dla QLOC SA w Warszawa
opublikowane przez QLOC

Praca stała Zarządzanie

QLOC SA to dynamicznie rozwijająca się firma z branży gier komputerowych, świadcząca usługi testowania, lokalizacji i portingu gier. Pracujemy na wszystkich popularnych platformach (m.in. PC, PS3, PS4, PSP, PSV, X360, XOne, Wii U, 3DS, Mac, iOS, Android), w ponad 30 językach. Dotychczas z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 2000 projektów dla klientów z całego świata.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

VENDOR MANAGER

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki – zarządzanie, lingwistyka.
• Minimum trzyletnie doświadczenie w dziale Vendor Management, Business Development, Human Resources, Account Management lub podobnym.
• Doświadczenie w negocjacjach i pozyskiwaniu podwykonawców.
• Komunikatywność, wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania oraz utrzymywania kontaktów.
• Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (min. C1), w mowie i w piśmie.
• Znajomość drugiego języka (np. arabskiego, chińskiego) będzie dużym atutem.
• Duża samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.
• Znajomość narzędzi CAT (np. memoQ, Trados) będzie dodatkowym atutem.
• Mile widziane doświadczenie w branży gier.

Zakres obowiązków:

• Budowa bazy podwykonawców, m.in. agencji tłumaczeniowych oraz studiów nagraniowych, dla działu lokalizacji.
• Utrzymywanie dobrych kontaktów z podwykonawcami.
• Tworzenie planów kontroli oraz monitoring jakości dostarczanych usług.
• Spotkania biznesowe z potencjalnymi podwykonawcami.
• Koordynacja prac wewnętrznego zespołu tłumaczy i korektorów.

Oferujemy:

• Interesującą oraz dynamiczną pracę w młodym zespole.
• Umowę o pracę na pełen etat.
• Atrakcyjne warunki pracy.
• Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres careers@q-loc.com. Prosimy o wpisanie w temacie imienia, nazwiska oraz koniecznie dopisku „VENDOR MANAGER”.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)". Dane osobowe nadsyłane w CV będą gromadzone wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Administratorem danych jest QLOC S.A, ul. Krakowiaków 50, 02-255 Warszawa. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania - kontaktując się z działem HR pod nr tel. 22 355 74 60/ 22 355 74 32. Podstawa prawna: art. 221 Kodeksu pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z kandydatami wybranymi w pierwszym etapie rekrutacji.

Data publikacji: 2016-02-18

Liczba wyświetleń: 603