Praca w branży gier

Grafik/animator 2D/3D (zdalnie)

dla holsinda w gdziekolwiek

Zlecenie Grafika i animacja

Firma Holsinda poszukuje do współpracy (praca zdalna) doświadczonych grafików 2D/3D.

Forma zatrudnienia:
-Umowa zlecenie lub
-Faktury VAT.

Obowiązki:
-Przygotowywanie grafiki oraz animacji przeznaczonych do multiplatformowych aplikacji, gier (głównie 2D), interfejsów użytkownia, itp. w oparciu o przedstawiony projekt.
-Zdalna współpraca z zespołem programistów, innych grafików, testerów. Wykonywanie niezbędnych poprawek, itp.

Wymagamy:
-Doświadczenia w tworzeniu/obróbce grafiki rastrowej (najlepiej Photoshop).
~~Doświadczenia, biegłej obsługi i umiejętności animacji w After Effects (z naciskiem na tworzenie ciekawych efektów za pomocą prostych transformacji i masek bitmapowych~~ bez użycia dodatkowych pluginów).
-Solidności, sumienności, dokładności.
-Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:
-Solidne wynagrodzenie.
-Elastyczny czas pracy.
-Różne formy współpracy.
-Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy.
-Możliwość długotrwałej współpracy nad wieloma ciekawym projektami.

Kontakt:
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: hr@holsinda.com
Prosimy o przedstawienie swoich kwalifikacji, osiągnięć, wskazanie przykładów wykonanych prac, itp.

Data publikacji: 2012-11-22

Liczba wyświetleń: 72