Praca w branży gier

Producent

dla Jujubee S.A. w Katowice

Praca stała Zarządzanie

Spółka Jujubee S.A. produkująca gry na urządzenia mobilne (iOS, Android, Windows Phone), komputery (PC, MAC) oraz konsole poszukuje producenta gier.

Od kandydata oczekujemy:

  • doskonałych zdolności organizacyjnych,
  • wysokiej kultury pracy oraz umiejętności interpersonalnych,
  • znajomości metodyk zwinnych zarządzaniem projektami,
  • uprzedniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • znajomości konstrukcji gier,
  • inicjatywy doradczej przy projektowaniu rozwiązań gameplay'owych,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z silnikiem Unity,

Obowiązki:

  • harmonogramowanie prac oraz budżetowanie produkcji,
  • dekompozycja opisanych funkcjonalności na zadania we współpracy z zespołem,
  • organizacja i koordynowanie prac zespołu,
  • zarządzanie zadaniami,
  • wsparcie zespołu deweloperskiego,
  • dokumentowanie postępów projektu,

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę nad ciekawymi projektami,
  • urozmaicenie tematyczne,
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-16:00),
  • pracę w zespole doświadczonych twórców gier, w luźnej atmosferze,
  • w zależności od chęci, możliwość czynnego udziału przy projektowaniu nowych tytułów,
  • realny wpływ na kształt powstających projektów,
  • dobrą organizację pracy i przemyślane decyzje.

CV proszę przesyłać na adres
praca@jujubee.pl

Data publikacji: 2016-03-04

Liczba wyświetleń: 451