Praca w branży gier

Tester gier

dla Teyon w Kraków

Inne Testowanie

Firma Teyon to doświadczony producent i wydawca gier video o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy autoryzowanym developerem na najważniejsze platformy konsolowe: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U.

Posiadamy 4 zespoły developerskie, tworzące gry spośród różnych gatunków. Aktualnie pracujemy nad kilkoma tytułami, bazującymi na własnych pomysłach oraz znanych na całym świece licencjach. Oferujemy stabilne zatrudnienie w świetnej atmosferze oraz możliwość udziału w innowacyjnych projektach.

W związku z powiększaniem zespołu, poszukujemy osób na stanowisko:
TESTER GIER
Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym.
  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych.
  • Możliwość indywidualizowania godzin pracy
  • Kontakt z najnowszymi technologiami – możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości współczesnych gier (głównie FPP)
  • Generalnego zainteresowania grami oraz rynkiem gier komputerowych
  • Motywacji do rozwijania własnych umiejętności

Zakres obowiązków:

  • Testowanie grywalności poziomów
  • Balansowanie poziomu trudności
  • Wyłapywanie i raportowanie błędów

Mile Widziane:

  • Doświadczenie z Unreal Engine 4 lub UDK
  • Doświadczenie w projektach komercyjnych lub amatorskich przy produkcji gier

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkich, którzy szukają stabilnej pracy w dużej i profesjonalnej firmie o zasięgu międzynarodowym, dającej możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju.

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń poprzez: http://www.teyon.com/corporate/careers/
(w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie Tester gier Kraków)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2016-03-08

Liczba wyświetleń: 1696