Praca w branży gier

Digital Artist

dla HONETi w Gdańsk

Praca stała Grafika i animacja

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Digital Artist

Od Kandydatów oczekujemy:

  • ciekawego portfolio wykonanych rysunków i GUI,
  • bardzo dobrej znajomości Photoshop,
  • umiejetności rysowania dowolnych powierzchni i materiałów,
  • znajomości aktualnych trendów projektowych,
  • chęci samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań,
  • wysokiej komunikatywności,
  • umiejętności pracy w grupie i dzielenia się wiedzą.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość 3DMax,
  • znajomość After Effects,
  • znajomość silników Unity,UE4,
  • znajomość róznych gatunków gier (szczególnie mile widziani zapaleni gracze),

Zakres obowiązków:

  • tworzenie rysunków koncepcyjnych,
  • tworzenie ilustracji do gier,
  • projektowanie i realizacja GUI przeznaczonych do gier i aplikacji,
  • uruchamianie GUI w środowisku Unity3D,
  • stała współpraca z zespołem.

Osobom zatrudnionym oferujemy:

  • interesującą pracę przy ciekawych projektach,
  • możliwość tworzenia gier dla setek tysięcy użytkowników,
  • pracę w młodym, zdolnym zespole,
  • nowoczesne stanowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i posiadanemu doświadczeniu,
  • pakiet medyczny,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wygodne położenie biura - nigdy nie stoi się w korkach, dojazd z dowolnego miejsca trójmiasta zajmuje max. 20 min.,
  • dostęp do bogatej bibliteki firmowej oraz bieżącej prasy fachowej,
  • szkolenia,
  • rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura VAT, umowa o pracę.

Jak aplikować

nr referencyjny: DA/03/2016
Charakter pracy:
zdalnie lub biuro w Gdańsku,
ul. Międzygwiezdna 2/2
CV wraz z linkiem do portfolio prosimy przesyłać na adres: biuro@honeti.com

Data publikacji: 2016-03-10

Liczba wyświetleń: 559