Praca w branży gier

Programista (C++, Unreal 4).

dla Trusense w Warszawa, gdziekolwiek

Praca stała Programowanie

Informatyk/Programista

Poszukujemy programistów przy tworzeniu gier i aplikacji rozrywkowych. Nasza firma zajmuje się tworzeniem software'u na platformę VR. Obecnie pracujemy nad kilkoma projektami, w tym również zagranicznymi. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Europie zajmujących się technologią rzeczywistości wirtualnej. Nasze aplikacje tworzone są na Oculus Rift, Samsung gear VR, Google Cardboard, HTC Vive.

Wymagania:

  • Znajomość środowiska C++ na potrzeby programowania gier.

Mile Widziane:

  • Umiejętność programowania przy użyciu blueprintów
  • Znajomość programu Unreal Engine 4
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem VR

Zadania:
Programowanie, optymalizacja kodu oraz przygotowanie działającej
aplikacji na PC oraz urządzenia mobilne

Zapewniamy dobre warunki współpracy (możliwość pracy zdalnej), pracę w bardzo fajnym zespole oraz realizację ciekawych, międzynarodowych projektów.

damian.lewandowski@trusense.com.pl
www.trusense.com.pl

Data publikacji: 2016-03-14

Liczba wyświetleń: 395