Praca w branży gier

Programista C++/Python

dla CODDEE Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez Simteract

Praca stała Programowanie

Firma CODDEE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, poszukuje programistów do projektu nowej wersji symulatora rzeczywistości. Obecnie poszukujemy do stałej pracy w siedzibie firmy osoby na stanowisko programisty C++/Python.

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie i utrzymywanie systemu buildów,
  • współpraca przy rozwijaniu edytora i innych narzędzi do wspomagających tworzenie symulatora,
  • współtworzenie komponentów symulatora.

Wymagania:

  • znajomość C++,
  • znajomość Pythona,
  • znajomość ogólnych zagadnień związanych z programowaniem (zarządzanie pamięcią, algorytmy, struktury danych),
  • wiedza z zakresu build systemów, Continuous Integration, deploymentu.

Mile widziane:

  • podstawy programowania sieciowego,
  • podstawy tworzenia interfejsów webowych,
  • doświadczenie w tworzeniu gier 3D.

Oferujemy pracę w młodym gronie zdolnych specjalistów, dobre zarobki i możliwość rozwoju przy dużym, międzynarodowym projekcie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas maila opisując krótko swoje doświadczenie lub podsyłając CV: praca@coddee.co

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm."

Data publikacji: 2016-03-14

Liczba wyświetleń: 378