Praca w branży gier

Unreal Developer

dla Platige Image SA w Warszawa

Zlecenie Programowanie

Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym na świecie i w Polsce, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym. Specjalizuje się w tworzeniu grafiki komputerowej, animacji 3D, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych oraz produkcji gier. Obecnie do naszego zespołu PlatigeVR poszukujemy kandydata na stanowisko Unreal Developera. Kandydat powinien posiadać doświadczenie w zakresie składania i optymalizacji scen w silniku Unreal na platformy VR (Oculus Rift, HTC VIVE, PSVR, GEAR VR). Idealny kandydat dobrze odnajdzie się w niewielkim zespole złożonym z grafików i designerów.

Obowiązki:

  • Przygotowanie sprawnego pipeline'u do tworzenia doświadczeń w VR
  • Optymalizacja światów na różne platformy VR, stacjonarne i mobilne
  • Zgłaszanie requestów do zespołu co do przygotowywania assetów (optymalizacja)
  • Praca nad złożonymi, realistycznymi światami (futro, roślinność)
  • Implementacja, debugowanie i usprawnianie podstawowych funkcjonalności światów VR
  • Współpraca z członkami zespołu, ekspertami innych dyscyplin

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Znajomość tworzenia światów 3D z dostarczonych assetów (Unreal Store, Maya)
  • Znajomość rozwiązań proponowanych przez Nvidię (Gameworks, Vulcan)
  • Bardzo dobra znajomość tworzenia blueprintów w Unrealu.
  • 2 lata doświadczenia w pracy z Unreal Engine
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z użyciem Unreal 2D/3D, C++
  • Zrozumienie procesu tworzenia aplikacji na systemy VR
  • Tworzenie stabilnych systemów
  • Pasja do VR i gier
  • Umiejętność pracy samodzielniej i zespołowej
  • Umiejętność dostarczania rezultatu w określonym terminie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Oko do detalu

Mile widziane:

  • Pisanie przejrzystego, testowalnego kodu w C#
  • Tworzenie dokumentacji własnego kodu
  • Doświadczenie w tworzeniu pipeline'ów
  • Chęć do samodzielnego pogłębienia wiedzy z zakresu tworzenia aplikacji VR

Oferujemy:

  • Pracę przy unikalnym projekcie na skalę światową
  • Pracę z pasjonatami VR i Gier
  • Prace na najnowszych technologiach
  • Ciekawe biuro (odrestaurowane tereny forteczne)
  • +10 do własnego EGO
  • Freak acceptation

Jesli to praca dla Ciebie, wyślij swoją aplikację tu: hrbp@platige.com w tytule maila wpisz: unreal.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data publikacji: 2016-03-16

Liczba wyświetleń: 435