Praca w branży gier

Programista Flash/ Action Script ( Wrocław lub Szczecin)

dla Red Sky Sp. z o.o. w Wrocław

Praca stała Programowanie

Red Sky Sp. z o.o., lider na polskim rynku w dziedzinie budowania i prowadzenia serwisów internetowych, docierających do ponad 150 milionów użytkowników miesięcznie, firma posiadająca oddziały w Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie i Kiszyniowie (Mołdawia), zatrudniająca ponad 100 Pracowników, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Programista Flash/ Action Script
Miejsce pracy: Wrocław lub Szczecin

Obowiązki

  • tworzenie silników gier Flash
  • tworzenie i rozwijanie aplikacji Flash
  • rozwijanie obecnie prowadzonych projektów

Wymagania

  • biegła znajomość ActionScript 3.0
  • wiedza z zakresu optymalizacji (CPU, pamięć)
  • doświadczenie w programowaniu gier poparte portfolio
  • umiejętność efektywnej implementacji fizyki i interakcji w grach Flash
  • znajomość wzorców projektowych i OOP

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu rozproszonych aplikacji
  • znajomość Flash Media Server lub Red5
  • umiejętność tworzenia animacji i grafiki wektorowej

Oferujemy

  • pracę w ramach projektów własnych (nie działamy w oparciu o zlecenia klienckie)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, inicjatyw w ramach pracy na w/w stanowisku
  • dodatkowe pakiety: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do kosztów ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do kosztów kształcenia
  • udział w szkoleniach branżowych i językowych
  • pakiet relokacyjny – pomoc w zmianie miejsca zamieszkania, w początkowym okresie możliwość korzystania z mieszkania służbowego
  • elastyczne formy zatrudnienia

Jak aplikować
Aplikacje zawierające CV oraz portfolio (wymóg konieczny) prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@red-sky.pl z dopiskiem w tytule e-mail’a: „Programista Flash- wybrana lokalizacja”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Data publikacji: 2012-12-18

Liczba wyświetleń: 111