Praca w branży gier

Grafik 3D

dla QubicGames w Warszawa
opublikowane przez QubicGames S.A.

Praca stała Grafika i animacja

QubicGames - firma od 10 lat zajmująca się tworzeniem gier (iOS, Android, PC / Mac, Nintendo, Sony) poszukuje osoby na stanowisko Grafik 3D
do pracy przy najnowszych projektach firmy - Robonauts i Shadow - w biurze w centrum Warszawy.

Oczekujemy:
-wysokiej kreatywności
-znajomości Autodesk® 3ds Max / Maya albo Blendera 3D
-osoby samo-organizującej się i silnie zmotywowanej którą cechuje dbałość o szczegóły
-doświadczenie poparte portfolio

Zadania dla Ciebie:
-Tworzenie modeli 3d wraz z rozlożeniem UV
-Tworzenie tekstur do modeli 3d

Dodatkowo mile widziane będą:
-znajomości programu Photoshop
-znajomość programu After Effects
-znajomość programu Cinema4D
-znajomości aktualnego rynku gier ( mobile / Steam )
-znajomość runku F2P
-znajomość Unity / Unreal Engine
-Umiejętność tworzenia grafik koncepcyjnych

Oferujemy:
-wynagrodzenie adekwatne do zdolności oraz zakresu wykonywanych obowiązków
-doświadczony zespół
-przyjazna atmosfera
-brak crunch-y
-pracę w centrum Warszawy, 300 metrów do stacji Metro Rondo Daszyńskiego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio na adres kariera@qubicgames.com .

Zastrzegamy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi zainteresowanymi.
Prosimy także o umieszczenie w CV oświadczenia o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)".

Data publikacji: 2016-03-18

Liczba wyświetleń: 574