Praca w branży gier

Junior Account Manager

dla QLOC SA w Warszawa
opublikowane przez QLOC

Praca stała Zarządzanie

QLOC S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży gier komputerowych, świadcząca usługi testowania, lokalizacji i portingu gier. Pracujemy na wszystkich popularnych platformach (m.in. PC, PS3, PS4, PSP, PSV, X360, XOne, Wii U, 3DS, Mac, iOS, Android), w ponad 30 językach. Dotychczas z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 2000 projektów dla klientów z całego świata.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby potrafiącej dynamicznie wpływać na rozwój sprzedaży i dalszy wzrost rentowności firmy, na stanowisko:

JUNIOR ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy:
Siedziba firmy QLOC, ul. Krakowiaków 50, Warszawa.

Główne obowiązki:

  1. Bieżąca współpraca z klientami;
  2. Profesjonalne reprezentowanie firmy;
  3. Budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami;
  4. Realizacja założeń budżetowych dla wybranych klientów;
  5. Prowadzenie skutecznych negocjacji z klientami;
  6. Rozwijanie sprzedaży poprzez wstępne prezentacje; proponowanie rozwiązań i ulepszeń; oferowanie nowych usług;
  7. Monitorowanie i aktualizowanie polityki cenowej poprzez analizę kosztów popytu, podaży i konkurencji;
  8. Przygotowywanie raportów i analiz podsumowujących.
  9. Przygotowywanie prezentacji firmowych.

Wymagania:

  1. Doświadczenie w branży gier komputerowych na stanowisku wymagającym bezpośredniego kontaktu z klientem;
  2. Udokumentowana historia sukcesu w sprzedaży;
  3. Doświadczenie w analizowaniu umów z klientami i w negocjacjach;
  4. Bardzo dobra znajomość biznesowego języka angielskiego w mowie i piśmie;
  5. Umiejętność przygotowywania ofert i prezentacji;
  6. Zamiłowanie do gier komputerowych;
  7. Umiejętność pracy w zespole;
  8. Otwartość i komunikatywność;
  9. Doskonałe umiejętności organizacyjne, analityczne i negocjacyjne;
  10. Gotowość do odbywania podróży służbowych (około 20%).

Oferujemy:

  1. Pracę w doświadczonym zespole i przy użyciu najnowszych technologii;
  2. Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu;
  3. Koleżeńską atmosferę;
  4. Pakiet medyczny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: careers@q-loc.com.
Prosimy o wpisanie w temacie imienia, nazwiska oraz koniecznie dopisku „JUNIOR ACCOUNT MANAGER”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)".

Dane osobowe nadsyłane w CV będą gromadzone wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Administratorem danych jest QLOC S.A, ul. Krakowiaków 50, 02-255 Warszawa. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania - kontaktując się z działem HR pod nr tel. 22 355 74 60/ 22 355 74 32. Podstawa prawna: art. 221 Kodeksu pracy.

Data publikacji: 2016-03-18

Liczba wyświetleń: 546