Praca w branży gier

Programista gier

dla Plata Games Sp. z o.o. w Wrocław

Praca stała Programowanie

Plata Games sp. z o.o. - doświadczony producent gier casual na platformy PC, Mac, Nintendo, Sony poszukuje osób na stanowisko PROGRAMISTA C++.

OBOWIĄZKI:

Programowanie gier społecznościowych i casualowych gier dla tysięcy graczy na platformy Android,
IOS, PC i Facebook

WYMAGANIA:

Biegła znajomość OOP
Bardzo dobra znajomość jednego z poniższych języków programowania:

  • ActionScript 3.0
  • Java Umiejętność korzystania z XML, JSON Umiejętność korzystania z istniejących framworków i bibliotek Dobra znajomość języka angielskiego – czytanie dokumentacji; Zaangażowanie w projekt; Kreatywność Umiejętność pracy w zespole. Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii

MILE WIDZIANE:

Doświadczenie przy tworzeniu gier
Znajomość Eclipsa
Znajomość Flash Developa
Znajomość grafiki 2D i 3D
Znajomość OpenGL/Diretix
Znajomość metod optymalizacji
Kreatywność umiejętność rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń przy produkcji gier;
  • pracę w profesjonalnym, młodym, kreatywnym zespole;
  • rozwój przy realizacji topowych produkcji sprzedawanych na całym świecie.

KONTAKT:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: rekrutacja@platagames.com

Data publikacji: 2013-01-03

Liczba wyświetleń: 63