Praca w branży gier

Stażysta Tester-Designer

dla Jujubee S.A. w Katowice

Inne Testowanie

Spółka Jujubee S.A. działająca od 2012 roku, pracująca min. nad grą przygodową 'KURSK', poszukuje osób chcących spróbować swoich sił na stanowisku testera-designera (płatny staż).

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • cierpliwości, oraz systematyczności w podejściu do obowiązków,
  • metodologicznego podejścia do testowania,
  • zamiłowania do gier i ich znajomości,
  • podstawowej znajomości silnika Unity,
  • mile widziane doświadczenie hobbystyczne w pracy jako tester lub z zakresu designu / level designu.

Obowiązki:

  • staż w siedzibie spółki, w Katowicach,
  • wynajdywanie błędów i weryfikacja poprawek,
  • praca z bug trackerami,
  • testowanie pod kątem wydajności, stabilności oraz funkcjonalności,
  • pomoc w opracowywaniu dokumentacji projektu,
  • wsparcie zespołu z zakresu designu / level designu,

Oferujemy:

  • staż przy atrakcyjnym projekcie, z możliwością dalszej współpracy,
  • pracę nad ciekawymi projektami,
  • urozmaicenie tematyczne,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w zespole doświadczonych twórców gier, w luźnej atmosferze,
  • wpływ na kształt powstających projektów,
  • dobrą organizację pracy i przemyślane decyzje.

CV proszę przesyłać na adres
praca@jujubee.pl

Data publikacji: 2016-04-04

Liczba wyświetleń: 1595