Praca w branży gier

Senior Marketing Manager

dla Gamerock S.A. w Warszawa, Praga-Południe

Praca stała Zarządzanie

Gamerock S.A. poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko Senior Marketing Managera do biura w Warszawie.

O firmie:
Spółka odpowiada za Wombo (https://www.wombo.gg), które zaczęło się dużo wcześniej, jako inny produkt, dzięki finansowaniu Seedcampu - jednego z najbardziej rozpoznawalnych akceleratorów biznesowych na świecie. Jeśli wiesz czym jest 500startups albo TechStars, Seedcamp na pewno też kojarzysz. Nasze projekty były dostrzegane przez prasę międzynarodową, jak np. VentureBeat, Destructoid, The Wall Street Journal i inne.

Opis stanowiska:
Wombo to platforma pozwalająca graczom na rywalizację w grach wideo za realną gotówkę. Jeżeli lubisz gry, a nawet wiesz czym jest e-sport, to dobrze trafiłeś/aś. W Wombo będziesz odpowiadać za komunikację (SM, PR, Newslettery, etc.), kreowanie kampanii, analizę skuteczności, analizę zachowań użytkowników korzystających z platformy, poprawę konwersji i inne, równie wymagające, ale i ciekawe zadania.

Wymagania:

  • jesteś osobą kreatywną i rozumiesz rynek gier wideo, wiesz czym są sporty elektroniczne
  • tworzysz ciekawe kampanie, które zostały dostrzeżone i możesz się nimi pochwalić (prasa, użytkownicy, wyniki)
  • Twój język angielski jest na poziomie przynajmniej zaawansowanym, mile widziana znajomość na poziomie C1/C2
  • b.dobrze rozumiesz narzędzia analityczne, a jak trzeba, potrafisz wyciągnąć konkretne dane z Excela
  • umiesz analizować i nieustannie poprawiać przeprowadzane działania
  • posiadasz pojęcie na temat konwersji, wiesz czym jest 'customer acquisition funnel' i jest to podparte wiedzą nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną
  • masz doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym
  • kiedy już trzeba, jesteś alfą i omegą, potrafisz działać pod presją czasu
  • masz opanowane media społecznościowe, nie tylko takie jak FB, Twitter, Instagram, ale np. Reddit
  • będziesz z nami grać na PS4 ;)

Oferujemy:

  • konkurencyjne, negocjowalne wynagrodzenie
  • możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych wydarzeniach z branży gier
  • praca w dynamicznym i ciekawym środowisku
  • będziesz budować i zarządzać własnym zespołem

Data publikacji: 2016-04-11

Liczba wyświetleń: 573