Praca w branży gier

Community Manager

dla Artifex Mundi w Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Praca stała Inne

Dołącz do Artifex Mundi, grupy „artystów świata” pełnych pasji do tworzenia wyjątkowych, znanych na całym świecie gier!

Z 16-letnim doświadczeniem na koncie i ponad 10 milionami sprzedanych kopii gier Hidden Object, wciąż rozwijamy swoją pozycję w branży, obecnie koncentrując się na grach PC/mobile w formacie F2P, w dobrze znanym nam gatunku HO/Adventure, ale teraz także w gatunku RPG.

Jeżeli:

  • pasjonują Cię złożone systemy oraz bogata meta,
  • kusi Cię mroczny, pełen fascynujących postaci świat fantasy,
  • lubisz, kiedy gry - w nienachalny sposób :) - poruszają głębsze tematy,
  • intryguje Cię niebanalne połączenie znajomego z unikalnym...

...to bardzo możliwe, że świetnie odnajdziesz się w naszym RPG-owym universum i w 30+ osobowym fantastycznym zespole stworzymy wspólnie coś wyjątkowego!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Rekrutacja online!

Jednym z etapów tej rekrutacji jest zadanie testowe. Szanujemy Twój czas i wysiłek poświęcony na jego wykonanie, dlatego realizujemy je w formie płatnego zlecenia.

Twoje codzienne zadania:

  • przygotowywanie strategii komunikacji z graczami - planowanie, wdrożenie i koordynacja,
  • budowanie i rozwój społeczności naszej gry w oparciu o Discord i inne kanały SM,
  • tworzenie żywej i zaangażowanej społeczności, w tym angażowanie wybranych graczy i/lub content creatorów w pomoc w jej animowaniu,
  • aktywny udział w planowaniu strategii promocyjnej gry,
  • wsparcie promocji gry poprzez współpracę ze społecznością graczy,
  • dbanie o komunikację między graczami a zespołem developerskim
  • przygotowywanie materiałów na kanały SM na bazie materiałów źródłowych z gry,
  • mierzenie i analiza efektywności podejmowanych działań,
  • poszukiwanie i analiza nowych sposobów rozwoju społeczności i promocji gry,
  • śledzenie trendów w komunikacji i PR, w szczególności w podobnych grach.

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku dla gry mobile/PC LUB,
  • podobne doświadczenie w prowadzeniu społeczności graczy (niekoniecznie komercyjne!),
  • bardzo duża sprawność w zarządzaniu serwerem Discord,
  • orientacja w nowoczesnych kanałach SM, w szczególności tych popularnych wśród graczy,
  • sprawność w organizacji eventów i aktywizacji graczy, w tym do moderacji i innego wsparcia,
  • umiejętność kreowania angażujących treści i kampanii wspierających rozwój społeczności,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy, terminowość i samodzielność.

W ramach współpracy oferujemy:

  • pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B,
  • program bonusowy oparty o udział w zyskach firmy,
  • realny wpływ na rozwój gry,
  • atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur,
  • pracę w zespole o zróżnicowanym wieku i dynamice, ale wielkiej pasji i ambicjach :),
  • możliwość wyboru trybu pracy (office-first, remote lub hybryda),
  • elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00 – 15:00),
  • budżet szkoleniowy,
  • program kafeteryjny, w ramach którego możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport,
  • darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2024-02-28

Liczba wyświetleń: 1288