Praca w branży gier

Environment Concept Artist / Illustrator

dla Artifex Mundi w Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Praca stała Grafika i animacja

Artifex Mundi oznacza po łacinie „artystę świata”, a my robimy wszystko, by stanąć na wysokości zadania i tworzyć gry na światowym poziomie. Jesteśmy producentem i wydawcą gier komputerowych z 16-letnią historią. Sprzedaliśmy ponad 10 milionów kopii gier Hidden Object i to głównie z nich byliśmy znani do tej pory. Obecnie skupiamy się na tworzeniu mobilnych gier F2P w dwóch dobrze nam znanych gatunkach: HO i RPG. Mamy już na swoim koncie pierwsze sukcesy w tym segmencie, ale nie zwalniamy tempa.

Jeśli kręcą Cię systemowe gry ze złożonymi mechanikami i wielowarstwową metą, łączące w sobie wysoką jakość wizualną i niebanalne podejście do settingu fantasy, to na pewno odnajdziesz się w naszym studiu RPG.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca zdalna lub w systemie hybrydowym.

Rekrutacja online!

Jednym z etapów tej rekrutacji jest zadanie testowe. Szanujemy Twój czas i wysiłek poświęcony na jego wykonanie, dlatego realizujemy je w formie płatnego zlecenia.

Twoje codzienne zadania:

  • projektowanie koncepcyjne świata, lokacji gameplayowych;
  • projektowanie assetów 3D do enviro oraz wsparcie artystów 3D w wypracowaniu rozwiązań wizualnych;
  • przygotowywanie ilustracji przedstawiających fantazję gry (postacie w świecie) i budujących odpowiedni klimat;
  • współpraca z zespołem artystów nad stworzeniem koncepcji artystycznej i grafiki na wysokim poziomie.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w branży gier (poparte portfolio);
  • bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop;
  • warsztat artystyczny na wysokim poziomie, bardzo dobra wiedza kompozycji, perspektywy, kontrola kontrastów, teorii kolorów i oświetlenia;
  • umiejętność wypracowania ciekawych pomysłów koncepcyjnych oraz warsztat wystarczający na dobrą komunikację ich wizualnie;
  • umiejętność dopasowania się do stylistyki projektu i zachowania jego spójności;
  • umiejętności wykonania grafik o wysokim poziomie wykończenia.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy grach mobilnych;
  • podstawowa umiejętność modelowania w 3D i pracy z teksturami;
  • znajomość języka angielskiego;
  • support teamu projektującego postacie (feedback i/lub projektowanie postaci – w zależności od umiejętności kandydata);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność przyjmowania i adaptacji feedbacku;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • bardzo dobry poziom komunikacji.

W ramach współpracy oferujemy:

  • pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • udział w zyskach (program bonusowy);
  • realny wpływ na rozwój naszych gier;
  • atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
  • możliwość wyboru trybu pracy (office-first, remote lub hybryda);
  • elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00 – 15:00);
  • budżet szkoleniowy;
  • program kafeteryjny, w ramach którego możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;
  • darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2024-03-01

Liczba wyświetleń: 801