Praca w branży gier

2D Artist

dla Artifex Mundi w Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Praca stała Grafika i animacja

Jesteśmy twórcami gier mobile F2P z 15+ lat doświadczenia i prawie 100 osobami na pokładzie, z podziałem na dwa niezależne studia: Adventure i RPG.
Obecnie poszukujemy 2D Artist do projektu Unsolved, który stale rozwijamy, łącząc naszą pasję do gier przygodowych z doświadczeniem w grach F2P. Mamy już na koncie spore sukcesy na rynku, a przed nami jeszcze wiele ambitnych planów – włącz się z nami do gry!

2D Artist

Rekrutacja online!

Jednym z etapów tej rekrutacji jest zadanie testowe. Szanujemy Twój czas i wysiłek poświęcony na jego wykonanie, dlatego realizujemy je w formie płatnego zlecenia.

Twoje codzienne zadania to:

  • tworzenie assetów graficznych na potrzeby gry Unsolved, zgodnie z designem i wymogami technicznymi;
  • bliska współpraca z designerami i pozostałymi członkami zespołu na różnych etapach tworzenia grafiki - od pomysłu po działającą wersję w grze;
  • proaktywne zbieranie, filtrowanie i wdrażanie feedbacku do swojej pracy;
  • dbanie o wysoką jakość grafiki i jej spójność z przyjętym kierunkiem artystycznym;
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej związanej z grafiką;
  • opracowywanie szablonów i pipeline’ów usprawniających pracę nad materiałami graficznymi;
  • analizowanie trendów graficznych z gier referencyjnych i dzielenie się wiedzą z resztą zespołu.

Wymagania:

  • posiadasz przynajmniej 2 lata doświadczenia przy tworzeniu grafiki do gier;
  • masz niebanalne portfolio, prezentujące Twoją umiejętność tworzenia atrakcyjnych assetów graficznych, dopasowanych do stylu danego projektu;
  • sprawnie posługujesz się programem Adobe Photoshop;
  • myślisz kreatywnie, lubisz pracować z feedbackiem oraz wychodzić z inicjatywami w celu stworzenia lepszych jakościowo rozwiązań;
  • wykazujesz się dobrą organizacją pracy własnej i skupieniem na priorytetach w projekcie.

Mile widziane:

  • duży plus: doświadczenie przy tworzeniu UI/UX na różne platformy, od mockupów po finalizację (np. okienka gry, oferty specjalne);
  • doświadczenie przy tworzeniu animacji 2D, grafiki 3D oraz assetów marketingowych;
  • śledzenie najnowszych trendów i rozwiązań UI/UX dla gier casual mobile F2P.

W ramach współpracy oferujemy:

  • pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • udział w zyskach (program bonusowy);
  • realny wpływ na rozwój naszych gier;
  • atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
  • możliwość wyboru trybu pracy (office-first, remote lub hybryda);
  • elastyczne godziny pracy (core hours: 9:00 – 15:00);
  • budżet szkoleniowy;
  • program kafeteryjny, w ramach którego możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;
  • darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2024-03-01

Liczba wyświetleń: 1568