Praca w branży gier

Animator 2d

dla Fumi Games w Warszawa / Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Cześć!

Fumi Games to niewielki zespół z backgroundem w animacji, tworzący gry indie od 2020 roku. Mogliście o nas słyszeć przy okazji Galaxi Taxi oraz zapowiedzianego niedawno FPS’a pod tytułem Mouse.

Nasz zespół składa się z doświadczonych developerów specjalizujących się w tworzeniu gier na silniku Unity. Dzięki skali firmy każda i każdy z nas ma realny wpływ na projekty, które tworzymy. Cechuje nas kreatywność, zaangażowanie i ciągła chęć dopieszczania efektów naszej pracy.

Poszukujemy osoby na stanowisko Animator 2D

W ramach tego stanowiska, Twoimi zadaniami będą:

  • Tworzenie animacji postaci, tła i elementów interfejsu
  • Współpraca z zespołami artystów, programistów i designerskimi

Od kandydatek i kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia w projektach komercyjnych
  • Portfolio prezentującego projekty animacyjne
  • Doświadczenia w animacji 2D (Blender/After effects/Toon Boom/TVPaint/ Procreate Dreams) - oprogramowanie nie ma znaczenia liczy się fach ;)
  • Znajomości animacji rysunkowej
  • Kreatywności
  • Komunikatywności
  • Sumienności, terminowości i zaangażowania
  • Dobrych umiejętności pracy w zespole
  • “Otwartej głowy” ;)

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość Unity
  • Umiejętność dopasowania się do stylu rubber hose
  • Brak alergii na JIRA lub podobne systemy trackowania tasków
  • Znajomość procesów produkcyjnych gier
  • Ogólna znajomość rynku gier

Oferujemy:

  • Pitos w zależności od doświadczenia, umiejętności i typu umowy (B2B, UoP, UOD)
  • Pracę przy ciekawym projekcie, który już porwał odbiorców
  • Możliwość rozwoju
  • Realny wpływ na projekt
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub pracę w biurze w sercu warszawskiego Mokotowa
  • Pracę w zaangażowanym, niewielkim zespole, który stawia na jakość, nie ilość

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i portfolio na adres careers@fumigames.com wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2024-03-08

Liczba wyświetleń: 1068