Praca w branży gier

Senior Unreal Engine Developer

dla Avatarel sp. z o.o. w Zdalnie lub Warszawa

Zlecenie Programowanie

Firma Avatarel sp. z o.o. poszukuje do współpracy Senior Developera/Programisty Unreal Engine do developmentu aplikacji VR

Opis stanowiska:
• Senior Developer/Programista z biegłą znajomością Unreal Engine 4
• Szeroko pojęty development (programowanie, optymalizacja, build aplikacji), na podstawie gotowych scenariuszy, specyfikacji i dostarczonych assetów (grafiki, audio, animacje itp.).
• Docelowe platformy VR Standalone: Meta Quest 2 , Meta Quest 3, Quest Pro oraz VIVE XR Elite i Focus 3, Pico 4
Zlecenia to zwykle aplikacje szkoleniowe VR singleplayer lub multiplayer, w których administrator/nauczyciel zarządza goglami kursantów z poziomu komputera. Czas zleceń to zazwyczaj około 6 miesięcy.

Wymagania:
• Min. 5 lat komercyjnego doświadczenia z silnikiem Unreal Engine 4/5
• Biegła znajomość Blueprintów i C++
• Znajomość technologii VR, wymagań technicznych związanych z VR standalone, popularnie stosowanych mechanik interakcji w VR, umiejętność ich implementacji i dobierania w zależności od problemu.
• Korzystanie z patternów, pisanie czytelnego, modułowego kodu.
• Utrzymywanie uporządkowanej struktury projektu.
• Umiejętność profilowania, debugowania, czytania logów i optymalizacji projektów.
• Samodzielność i dobra komunikacja.
• Rzetelność, kontrolowanie poprawnego działania tworzonej aplikacji oraz jej jakości.
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wieloosobowych.
• Używanie Perforce.
• Język angielski na poziomie czytania dokumentacji i pisania komentarzy.

Mile widziane:
• Podstawowa znajomość w zakresie elektroniki

tl;dr Umiesz robić atrakcyjne dla użytkownika aplikacje VR na podstawie wytycznych i dostarczonych assetów? Ułatwiasz sobie życie używając patternów, a multiplayer Ci nie straszny? Odezwij się do nas, chętnie pogadamy.

Oferujemy:
• Stawka na podstawie Twojej wyceny po dostarczeniu przez nas dokładnej specyfikacji.
• Udział w ciekawych projektach oraz możliwość dalszej, stałej współpracy przy kolejnych.
• Przyjazną atmosferę w seniorskim zespole
Zainteresowany? Swoje CV/portfolio wyślij proszę na maila: kontakt@avatarel.com

Data publikacji: 2024-03-12

Liczba wyświetleń: 593