Praca w branży gier

Concept Artist

dla iNFORMERS w Warszawa lub zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Wierzymy, że u podstaw sukcesu firmy stoją pełni pasji, zaangażowani ludzie. Dlatego tworzymy przyjazne i kreatywne środowisko oparte na współpracy, aby łączyć wysiłki dla osiągnięcia wspólnego celu.

Chcemy tworzyć artystyczne projekty z przesłaniem, które na stałe wpiszą się w kanon znaczących gier, wnoszących pogłębione wartości dla odbiorców. Jednocześnie, nieustannie poszukując możliwości wprowadzania innowacji w realizowanych projektach.

Trzon naszego zespołu tworzą utalentowani, z dużym doświadczeniem twórcy gier.

Aktualnie pracujemy nad prototypem gry na komputery PC oraz konsole, opartej o environmental storytelling, nawiązującej do mitów oraz legend, osadzonej w rzeczywistości mrocznych wieków średnich.

Do naszego Zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Concept Artist (character || enviro)

Praca zdalna lub w systemie hybrydowym.

Twoje codzienne zadania jako Concept Artist:

  • ścisła współpraca z art leadem nad tworzeniem wizji artystycznej projektu ::
  • projektowanie postaci i/lub środowiska w uniwersum naszej gry ::
  • współpraca z zespołem projektowym ::

Wymagania względem kandydatów:

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie pracy w branży gier, idealnie w roli Concept Artist lub 2D Artist przy konceptowaniu postaci i/lub środowiska ::
  • umiejętności artystyczne na wysokim poziomie, w tym zmysł estetyczny, kreatywne podejście oraz inicjatywa w proponowaniu ciekawych/innowacyjnych rozwiązań w ramach projektowanych postaci i/lub środowiska ::
  • doskonale opanowane teoretyczne podstawy rysowania z doskonałą znajomością narzędzi graficznych 2D ::
  • nastawienie na otwartą komunikację oraz współpracę ::
  • umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem ::
  • Twoje portfolio online z projektami postaci i/lub środowiska ::

Mile widziane:

  • doświadczenie w opracowaniu IP i/lub wizji graficznej w projektach realizowanych na skalę globalną ::
  • poczucie humoru ::

W ramach współpracy oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy ::
  • możliwość pracy zdalnej lub w naszym biurze na warszawskim Śródmieściu ::
  • realny wpływ na realizowane projekty ::
  • atmosferę opartą na wzajemnym szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnych procedur ::

Proces rekrutacji:

  • prześlij do nas swoje CV za pośrednictwem dostępnego formularza ::
  • skontaktujemy się z Tobą, aby przeprowadzić rozmowę zapoznawczą ::
  • w razie potrzeby możemy poprosić Cię o podjęcie zadania testowego aby zdobyć próbkę Twoich możliwości z kontekście naszego projektu ::
  • jeśli Twoje podejście spotka się z aprobatą naszego Zespołu, zaprosimy Cię do kolejnej rozmowy, podczas której przedstawimy Ci ofertę współpracy ::
  • jeśli znajdziemy wspólny mianownik, wówczas zaczynamy działać! ::

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w formularzu z danymi kontaktowymi oraz portfolio, klauzuli RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

Data publikacji: 2024-03-15

Liczba wyświetleń: 2016