Praca w branży gier

Music Composer / Producer

dla Beast Games S.A. w Gdańsk lub zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Beast Games S.A. poszukuje osoby na stanowisko Music Composer do stworzenia soundtracku gry z gatunku horroru. Możecie nas znać z takich produkcji jak Animal Rivals: Up In The Air czy Rise Eterna War.

Obowiązki:

  • Wykonanie pełnego soundtracku wraz z mixingiem oraz masteringiem - kilkanaście minut utworów
  • Implementacja soundtracku w FMOD
  • Implementacja elementów adaptacyjnych w FMOD

Czego wymagamy:

  • Co najmniej roczne doświadczenie komercyjne
  • Znajomości FMOD
  • Tworzenia wysokiej jakości utworów w różnych stylach
  • Zrozumienia gatunku horroru
  • Umiejętności współpracy z zespołem
  • Samodzielności i sumienności
  • Odpowiedzialności
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Dodatkowe atuty:

  • Umiejetność tworzenia dźwieków otoczenia
  • Status studenta
  • Znajomość Unity3D
  • Znajomość GitHub

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10-14)
  • Pracę przy dużym projekcie dla zagranicznego klienta
  • Realny wpływ na kształtowanie się projektu
  • Niekorporacyjną atmosferę
  • Niezliczone ilości kawy i chill room
  • Umowę o dzieło, zlecenie lub B2B
  • Kartę multisport dla zainteresowanych

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV wraz z linkiem do portfolio.

*Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
**Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Beast Games S.A., z siedzibą w Gdańsku przy ul. Lęborskiej 3B, 80-386 Gdańsk, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2024-03-21

Liczba wyświetleń: 954