Praca w branży gier

Gameplay Programmer

dla Creepy Jar S.A. w Warszawa (praca stacjonarna w biurze)

Praca stała Programowanie

Title

Jesteśmy twórcami GREEN HELL, gry która została świetnie przyjęta przez graczy na całym świecie i sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy.

Obecnie wzmacniamy szeregi, dlatego szukamy doświadczonej osoby na stanowisko Gameplay Programmer.

Jako programista/programistka gameplayu będziesz odpowiadać za tworzenie mechanik i systemów w naszej nowej grze StarRupture. Będziesz ściśle współpracować z innymi programistami oraz specjalistami z innych dziedzin nad nowymi jak i istniejącymi elementami rozgrywki dbając o ich jakość i grywalność.

Twoje zadania:

  • projektowanie, implementacja i utrzymywanie mechanik rozgrywki
  • ścisła współpraca z zespołem designerskim i artystycznym
  • debugowanie i optymalizacja kodu
  • programowanie różnych elementów gry dotyczących m.in. postaci gracza, animacji, UI, replikacji danych po sieci czy implementacji systemów w otwartym świecie

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • jesteś pasjonatem/pasjonatką gier zarówno jako gracz jak i developer, interesujesz się nowymi pozycjami na rynku, doskonale znasz funkcjonujące w nich mechaniki i systemy oraz sam/a chcesz tworzyć wyjątkowe tytuły
  • bardzo dobrze znasz język C++
  • płynnie poruszasz się wśród zagadnień z matematyki z naciskiem na algebrę liniową
  • dobrze znasz technologię Unreal Engine 4/5
  • jesteś kreatywny/a, masz zdolności analityczne i jesteś nastawiony/a na rozwiązywanie problemów
  • lubisz się uczyć, wymieniać wiedzą i poznawać nowe technologie
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • lubisz pracować zespołowo
  • jesteś otwarty/a na pracę w naszym biurze na warszawskim Bemowie

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy wydanych komercyjnie grach na PC i/lub konsole
  • doświadczenie w tworzeniu gier coop/multiplayer
  • zainteresowanie grami typu FPP, base building i/lub survival simulation

Co oferujemy w zamian:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (UoP lub B2B)
  • swobodną atmosferę pracy w kameralnym zespole
  • realny wpływ na tworzony projekt
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:00)
  • budżet szkoleniowo-konferencyjny
  • udział w imprezach integracyjnych i branżowych
  • program ESOP (Employee Stock Option Plan) dla każdego pracownika,
  • prywatną opiekę zdrowotną Allianz Prestige VIP w 100% pokrywaną przez firmę
  • kartę Multisport Plus w 100% pokrywaną przez firmę

Data publikacji: 2024-03-27

Liczba wyświetleń: 1180