Koordynator(ka) partnerstw i eventów w wydawnictwie gier planszowych

dla Glass Cannon Unplugged sp. z o.o. w Wrocław

Praca stała Inne

Dołącz do Naszego Zespołu jako Koordynator(ka) Partnerstw i Eventów!

Pasjonujesz się grami planszowymi i masz w sobie choć ułamek geekowskiej duszy? Posiadasz udokumentowane doświadczenie związane z:

  • koordynacją partnerstw marketingowych,
  • współpracą z influencerami,
  • organizacją wydarzeń.

Jeśli tak, to właśnie znalazłeś(łaś) idealną ofertę dla siebie!

Jesteśmy Glass Cannon Unplugged i tworzymy niezapomniane gry planszowe. Zdążyliśmy już narobić hałasu ostatnimi projektami, które zapewne skojarzysz: Frostpunk: The Board Game, Apex Legends™: The Board Game, czy najnowsza - Dying Light: The Board Game.

Lecz to nie wszystko, bo pod pokładem grzeją się już kolejne, wcale nie mniej popularne tytuły, a zwiastujące je siarczyste armatnie wystrzały, wnet rozniosą się echem po internecie, mediach i… piwnicach ;)

Właśnie dlatego szukamy Ciebie! Nawet najlepsza łajba nie popłynie sama, a cel podróży jest ambitny. Niech o naszej banderze mówią dużo i dobrze, niech w każdym porcie, do którego zacumujemy wspominają nas głośnymi pieśniami. Otwarcie nowych drzwi znacznie zwiększy nasze szanse w nieustających poszukiwaniach skarbów na mitycznych wyspach Crowdfundingu. Dołącz do załogi lojalnych, odważnych i sprawdzonych w ogniu bitwy ludzi (mamy też psy i koty).

Obowiązki:

  • budowanie relacji z influencerami oraz kluczowymi partnerami w celu skutecznej promocji naszych gier i marki,
  • planowanie i realizacja angażujących wydarzeń, premier oraz promocji, aby zaprezentować nasze gry i zaangażować naszą publiczność,
  • wzmocnienie naszej obecności w społeczności graczy planszowych, poprzez skoordynowane działania wspólnie z wybranymi partnerami,
  • wspieranie zespołu marketingu w realizacji spójnych strategii brandingowych na rynkach zewnętrznych.

Wymagania:

  • doświadczenie we współpracy z mediami i influencerami,
  • doświadczenie w organizowaniu eventów,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne z umiejętnością budowania i utrzymywania relacji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1,
  • Doskonała umiejętność organizacji swojej pracy,
  • lojalność i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • szeroko pojęte „bycie geekiem/nerdem” w dowolnej konfiguracji,
  • znajomość branży gier planszowych,
  • znajomość crowdfundingu (Kickstarter, Gamefound, Backerkit) pod kątem gier planszowych.

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności,
  • umowa o pracę,
  • możliwość realizowania zleceń w godzinach pracy (jeżeli nie koliduje to z terminarzem naszych projektów),
  • premie projektowe,
  • po roku współpracy system lojalnościowy oparty o udziały w firmie,
  • sprzęt oraz licencję na pełen pakiet Adobe,
  • praca w przyjaznej atmosferze, z ludźmi dzielącymi Twoje pasje przy arcy-ciekawych projektach!
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwy home office,
  • dogodnie zlokalizowane biuro (przy pętli Krzyki we Wrocławiu),
  • ogromna kolekcja gier planszowych w biurze 😊,
  • obowiązkowe granie w pracy!
  • wyjazdy na największe branżowe targi (UK Games Expo, Essen Spiel, Gencon),
  • zniżki w zaprzyjaźnionym barze z planszówkami Awaria Prądu.

Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Data publikacji: 2024-03-27

Liczba wyświetleń: 1116