Praca w branży gier

Senior Technical Artist (Unreal Engine)

dla ReSpo.Vision w Warszawa / Zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Dołącz do zespołu ReSpo.Vision - innowacyjnego Polskiego startupu technologicznego z branży SportsTech, który zmienia sposób, w jaki fani futbolu mogą oglądać swoje ulubione mecze. Naszym celem jest stworzenie pierwszych w skali świata ultra-realistycznych digital twins meczów piłki nożnej w wirtualnym środowisku 3D, umożliwiających kibicom oglądanie rozgrywek w zupełnie nowy sposób, dowolnie zmieniać perspektywy kamery z niespotykaną dotąd immersją.

O projekcie:

W ramach naszej działalności gromadzimy dane o ruchach graczy i piłki w trakcie meczów piłkarskich, wykorzystując do tego zaawansowane techniki śledzenia optycznego bez użycia markerów. Te dane pozwalają nam na odtworzenie meczów w środowisku 3D z wykorzystaniem Unreal Engine 5, co otwiera przed kibicami możliwość oglądania gry z dowolnej perspektywy, zanurzając ich całkowicie w wirtualnym świecie.

Przykład wcześniejszej demo-realizacji: https://respo.vision/3d-demo

Obecnie pracujemy nad projektem, w którym odtworzymy słynnye bramki z poprzednich edycji Mistrzostw Europy UEFA w środowisku Unreal 5. Poszukujemy doświadczonego Technical Artist, który pomoże nam osiągnąć jak najwyższy poziom fotorealizmu w przygotowywanych renderach.

Zaangażowanie na około miesięczny projekt (do końca kwietnia/początku maja), z potencjałem długoterminowego zaangażowania w kolejne realizowane projekty

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z zespołem programistów w celu podniesienia jakości wizualnej renderów w Unreal Engine.
  • Optymalizacja oświetlenia, renderingu i ustawień materiałów dla uzyskania efektów fotorealistycznych.
  • Wykorzystanie możliwości Unreal Engine 5, w tym technologii Nanite, Metahuman i Lumen.
  • Guidance techniczny i wsparcie dla zespołu projektowego, aby zapewnić efektywne wdrożenie efektów swoich prac
  • Wykorzystanie console variables & commands Unreal Engine 5 w celu zapewnienia optymalnych wyników renderowania

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku Technical Artist / Senior Technical Artist w gamingu/renderingu, z przykładami fotorealistycznych prac w portfolio
  • Bardzo dobra znajomość Unreal Engine 5, w tym oświetlenia, renderingu, konfiguracji materiałów i silnika
  • Doświadczenie w wykorzystaniu Nanite, Metahuman i Lumen do osiągnięcia ultra-realistycznych visuali
  • Znajomość Movie Render Pipeline i technik optymalizacji
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych i doskonałe umiejętności problem-solvingowe
  • Dobre umiejętności komunikacji i pracy w zespole, efektywna praca w zespole pracującym zdalnie

Nice to have:

  • Doświadczenie w projektach związanych ze sportem, szczególnie piłką nożną.
  • Znajomość technik renderowania w czasie rzeczywistym oraz integracji animacji i ruchu.
  • Drive do przesuwania granic fotorealizmu w renderingu w czasie rzeczywistym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 15,000 - 25,000 PLN / miesiąc, zależnie od doświadczenia (prosimy o podanie oczekiwań w aplikacji)
  • Forma współpracy: B2B / Umowa Zlecenie, rozlicznie godzinowe lub ustalone z góry flat project fee
  • Praca zdalnie lub z biura w centrum Warszawy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zaangażowanie: full-time na okres trwania projektu (ok. 1 miesiąca), następnie możliwość długoterminowej współpracy po pomyślnej fazie prototypowej i komercjalizacji projektu

Zgłoszenia z załączonym CV i relevant portfolio prosimy przesyłać przez formularz poniżej

Data publikacji: 2024-03-28

Liczba wyświetleń: 561

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)